Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075954/0001

Paul Unbereit

(Berlin 1884-1937 Wien) Kleines Dorf in der Wachau, signiert P. Unbereit, Öl auf Karton, 23 x 32 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

19.10.2021 - 10:10

Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:

Paul Unbereit

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 19.10.2021 - 10:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online