Brillantring zus. ca. 1,00 ct
Weißgold 585, 3 Brillanten, zus. ca. 0,60 ct, 28 Brillanten, zus. ca. 0,40 ct, RW 62, 13,9 g, ein Brillant gebrochen, starke TragespurenøG13
Expert: Oskar Philipp
Oskar Philipp
+43-1-515 60-90 202
oskar.philipp@dorotheum.at
14.10.2021 - 10:25
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Brillantring zus. ca. 1,00 ct
Expert: Oskar Philipp
Oskar Philipp
+43-1-515 60-90 202
oskar.philipp@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 14.10.2021 - 10:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |