Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-012853/0003

Franz Luby*

St. Pölten 1902-1989 Wien "Stadtansicht", Aquarell, ca. 23 x 33 cm, signiert, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

20.10.2021 - 15:21

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Franz Luby*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 20.10.2021 - 15:21
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online