Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-013162/0001

Otto Herschel

Teplitz-Schönau 1871-1937 "Dame im Grünen", Aquarell, ca. 34 x 26 cm, signiert, datiert 1926, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

20.10.2021 - 15:22

Vyvolávací cena:

Otto Herschel

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 20.10.2021 - 15:22
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online