Peter Robert Keil*
Züllerau/Pommern 1942 geb. "Face", Acryl auf Hartfaserplatte, ca. 60,5 x 60,5 cm, signiert, datiert 92, rückseitig betitelt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
20.10.2021 - 15:16
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Peter Robert Keil*
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.10.2021 - 15:16 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |