Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014279/0003

Karl Tomasovsky*

Wien 1918-1995 "Ansicht aus Venedig", Mischtechnik auf Papier, ca. 52 x 68 cm, signiert, Passepartout, verglast, gerahmt, tlw. krakeliert

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

20.10.2021 - 15:22

Vyvolávací cena:

Karl Tomasovsky*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 20.10.2021 - 15:22
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online