Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-015094/0002

Franz Traunfellner*

Pöggstall 1913-1986 "Hahnenkampf", Holzschnitt, Stockgröße ca. 23,5 x 32 cm, handsigniert, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

20.10.2021 - 15:14

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Traunfellner*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 20.10.2021 - 15:14
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online