Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-015096/0001

Aufsatzschale "Muschel"

Silber 800, runder Fußteil, Ziergravur, Vogel- und Blumendekor, österr. Amtspunze 1872-1922, ca. 30 x 21 cm, 409,8 g, etwas verdellt und berieben øS410

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

20.10.2021 - 15:28

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Aufsatzschale "Muschel"

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 20.10.2021 - 15:28
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online