Čís. položky 196-015107/0010

Peter Robert Keil*

Peter Robert Keil* - Umění, starožitnosti, šperky

Züllichau/Pommern 1942 geb. "Kopf", Kohle und Aquarell auf Paier, ca. 58,5 x 43,5 cm, unsigniert, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

20.10.2021 - 15:21

Vyvolávací cena:

Peter Robert Keil*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.10.2021 - 15:21
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.