Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-015107/0017

Luigi Kasimir*

Pettau 1881-1962 Wien "Schönbrunn, Meidlinger Tor", Radierung in Farbe, Plattengröße ca. 31,5 x 36,5 cm, Nachlasssignatur, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

20.10.2021 - 15:25

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Luigi Kasimir*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 20.10.2021 - 15:25
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online