Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023918/0003 -

Franz Trenk *

(Graz 1899-1960, Studium an der Landeskunstschule Graz und der Wiener Akademie) Österreichische Seenlandschaft handsigniert F. Trenk, Arbeit um 1950, Aquarell/Deckweiß auf Papier, 38 x 48 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, oberer Blattrand gering eingerissen

Expert: Friedrich Reinbacher

18.10.2021 - 15:29

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Trenk *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 18.10.2021 - 15:29
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online