Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023918/0011 -

Monogrammist Anfang 21. Jhdt.

Geometrische Formen, monogrammiert HP 13, Acryl/Mischtechnik auf Faserplatte, Bildausschnitt 46,5 x 46,5 cm, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

18.10.2021 - 15:28

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Monogrammist Anfang 21. Jhdt.

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 18.10.2021 - 15:28
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online