Čís. položky 191-023855/0008

Hans Figura *

(Groß Kikinda 1898-1978 Wien) "Verschneite Tallandschaft/ Hohensalzburg", handsigniert Hans Figura, 2 Farbradierungen auf Seide, Steingrößen 27 x 37/ 25,5 x 21 cm, ungerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

18.10.2021 - 15:23

Vyvolávací cena:

Hans Figura *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.10.2021 - 15:23
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online