Altschliffbrillant/Diamant/ Kulturperlen-Stabbrosche
08.11.2021 - 15:19
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Hodinky a klenoty |
Datum: | 08.11.2021 - 15:19 |
Místo konání aukce: | Graz |