Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023969/0004

Altschliffbrillant/DiamantKreuz zus. ca. 2,80 ct

Silber/Gold kombiniert, Schlaufenöse in Form einer Krone, 1. Drittel 20. Jhdt., Maße 65 x 36 mm, 9,8 g øG2

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

08.11.2021 - 15:20

Dosažená cena: **
EUR 2.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Uhren & Schmuck (SA)
Datum: 08.11.2021 - 15:20
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online