Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023927/0012

Altschliffbrillant/Diamantring

Weißgold 585, zusammen ca. 0,80 ct, RW 58, 3,2 g øG3

08.11.2021 - 15:05

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Uhren & Schmuck (SA)
Datum: 08.11.2021 - 15:05
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online