Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022577/0009

Steinschlosspistole, orientalisch 19. Jh.

Lauflänge 23 cm, Nussholzschaftung, braun mattiert, ornamental verzierte Metallmontierungen, beschädigt(CW) Ruf 180

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

15.03.2017 - 15:08

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.03.2017 - 15:08
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online