Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022507/0005

Wilhelm Dachauer *

Wilhelm Dachauer * - Kunst und Antiquitäten

(Ried im Innkreis 1881-1951 Wien) "Damenportät (Frau Hatschek?)", Kohle/Mischtechnik auf Papier, ca. 16 x 11 cm, stockfleckig, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Provenienz: Enkel des Malers

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

15.03.2017 - 15:14

Vyvolávací cena:

Wilhelm Dachauer *

Provenienz: Enkel des Malers

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 15.03.2017 - 15:14
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online