Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016881/0002

Ludwig Heinrich Jungnickel *

(1881-1965) zugeschrieben "Junger Schimpanse", Kohle auf Papier, 22,5 x 29 cm, gerahmt, verglast, partiell stockfleckig, fleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

20.10.2021 - 11:32

Vyvolávací cena:

Ludwig Heinrich Jungnickel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 20.10.2021 - 11:32
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online