Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016916/0005

Miklos Nemeth *

(Budapest 1934-2012) 2 Arbeiten, Buntstift und Farbstift auf Papier, signiert, auf Papier kaschiert, 10,5 x 8 cm und 21 x 8 cm, gerahmt, verglast, partiell fleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

20.10.2021 - 11:34

Vyvolávací cena:

Miklos Nemeth *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 20.10.2021 - 11:34
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online