Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016916/0001

Miklos Nemeth *

(Budapest 1934-2012) 2 Arbeiten, Buntstift, Bleistift, Aquarell, signiert, tlw. auf Papier kaschiert, 14,5 x 20 cm und 10 x 11 cm, gerahmt, verglast, fleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

20.10.2021 - 11:35

Vyvolávací cena:

Miklos Nemeth *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 20.10.2021 - 11:35
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online