Čís. položky 395-353467/0002

Solitärbrosche ca. 0,20 ct

Solitärbrosche ca. 0,20 ct - Umění, starožitnosti, šperky

Gold 585, Altschliffbrillant in Platinkrappenfassung, 2,9 g øG3

20.10.2021 - 10:35

Vyvolávací cena:

Solitärbrosche ca. 0,20 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.10.2021 - 10:35
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online