Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-074968/0000

Wilhelm Erhardt

(Leitmeritz 1815-1890) "Gebirgslandschaft mit Hütte, Fluss und figuraler Staffage", signiert Wilhelm Erhardt, 74 x 100 cm, gerahmt, restauriert

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

20.10.2021 - 10:53

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Wilhelm Erhardt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 20.10.2021 - 10:53
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online