Rudolf Ribarz
(Wien 1848-1904) "Küstenlandschaft", signiert Ribarz, Öl auf Karton, 25,5 x 34 cm, gerahmt, Rahmen mit geringen Mängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
20.10.2021 - 11:05
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Rudolf Ribarz
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.10.2021 - 11:05 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 12.000,- do EUR 15.000,- -
Odhadní cena:
EUR 7.000,- do EUR 9.000,- -
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 7.000,-