Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016546/0002

Rudolf Ribarz

(Wien 1848-1904) "Küstenlandschaft", signiert Ribarz, Öl auf Karton, 25,5 x 34 cm, gerahmt, Rahmen mit geringen Mängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

20.10.2021 - 11:05

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Rudolf Ribarz

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 20.10.2021 - 11:05
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online