Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016720/0002

William Langley

"Near Beckenham Kent", signiert William Langley, Öl auf Leinwand, 51 x 76 cm, gerahmt, partiell restauriert, Leinwand partiell beschädigt, Rahmen mit geringen Mängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

20.10.2021 - 10:59

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

William Langley

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 20.10.2021 - 10:59
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online