Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016596/0017

Wilhelm Loisel *

(Radsberg 1914-2005) "Adriaküste", signiert W Loisel, datiert 67, Aquarell auf Papier, Passepartout Ausschnitt 37 x 54,5 cm, ohne Rahmen, Passepartout partiell fleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

20.10.2021 - 11:16

Vyvolávací cena:

Wilhelm Loisel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 20.10.2021 - 11:16
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online