Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039414/0001

Rupert Gredler *

(Salzburg 1955) Stehender Akt, signiert und datiert unten mittig: R. Gredler 2000, Sepia und weiße Tusche auf Ingrespapier, Bildausschnitt ca. 30 x 22 cm, Passepartout, gerahmt

Literatur: Rupert Gredler, Zeichnungen 1987-2017, Edition Tandem, Salzburg 2017, S. 56 m. Abb. (WN 767)

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

21.10.2021 - 15:18

Vyvolávací cena:

Rupert Gredler *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 21.10.2021 - 15:18
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online