Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 182-012159/0001

Altschliff Brillant Ring

Gold/Weißgold 750, Altschliffbrillant ca. 0,15 ct, Achtkantdiamanten RW 56, 11,1 g øg11

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

28.10.2021 - 10:19

Vyvolávací cena:

Altschliff Brillant Ring

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 28.10.2021 - 10:19
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 21.10. - 28.10.2021