Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 382-032428/0005

Altschliff Brillant Ring

Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 1,80 ct, RW 66, 11 gøg11

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

28.10.2021 - 10:29

Dosažená cena: **
EUR 850,-
Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Altschliff Brillant Ring

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 28.10.2021 - 10:29
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 21.10. - 28.10.2021