Opal Halbperlen Ohrhänger
Gold 580, österr. Amtspunze 1872-1922, Brisuren aus späterer Zeit, 2,4 gøG2
Expert: Anna Maria Hofmeister
Anna Maria Hofmeister
0512/570447- 14
anna-maria.hofmeister@dorotheum.at
28.10.2021 - 10:37
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Opal Halbperlen Ohrhänger
Expert: Anna Maria Hofmeister
Anna Maria Hofmeister
0512/570447- 14
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 28.10.2021 - 10:37 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 21.10. - 28.10.2021 |
Položky z jiných aukcí
- Damenring
- Altschliffbrillantsolitär Ring ca. 0,50 ct