Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035288/0058 -

Augsburg im Kunstverlag bei Johann Lorenz Rugendas

Augsburg im Kunstverlag bei Johann Lorenz Rugendas - Klenoty, umění a starožitnosti

Die Par Force Jagd, kolorierte Aquatintaradierung, Blatt Nr. IV., ca. 36 x 49 cm, Blattgröße ca. 44,5 x 54,5 cm, stockfleckig, gebräunt, lose

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

16.03.2017 - 14:04

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 16.03.2017 - 14:04
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 10.03. - 16.03.2017