Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 397-326327/0011

Altschliffbrillantring zus. ca. 0,45 ct

Gold 585, RW 55, 6,1 gøg6 Ringschiene tlw ausgebrochen

28.10.2021 - 10:22

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 28.10.2021 - 10:22
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 21.10. - 28.10.2021