Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 3 -

Gottfried Helnwein *

(Wien 1948 geb.)
Mickey (rot), handsigniert: G Helnwein, nummeriert: 28/150, Fine Art Print auf Velin, Darstellungsgröße ca. 45,5 x 70 cm, Blattgröße ca. 60,2 x 80,3 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (SLS)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.11.2021 - 11:09

Dosažená cena: **
EUR 4.403,-
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:

Gottfried Helnwein *

(Wien 1948 geb.)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 09.11.2021 - 11:09
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2021

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH (Země dodání Rakousko)