Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 14 -

Arnulf Rainer *

(Baden bei Wien 1929 geb.)
Gelber Wind, handsigniert: A Rainer, nummeriert: 5/25, Kaltnadelradierung in gelb auf Velin, Druckplattengröße ca. 43,7 x 31,5 cm, Blattgröße ca. 68 x 49,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (SLS)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.11.2021 - 11:09

Dosažená cena: **
EUR 4.144,-
Odhadní cena:
EUR 3.500,- do EUR 5.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Arnulf Rainer *

(Baden bei Wien 1929 geb.)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 09.11.2021 - 11:09
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2021

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH (Země dodání Rakousko)