Arnulf Rainer *
(Baden bei Wien 1929 geb.)
Blaue Stunde, handsigniert: A Rainer, nummeriert: 4/25, Kaltnadelradierung in blau auf Velin, Druckplattengröße ca. 43,7 x 31,5 cm, Blattgröße ca. 67,8 x 49,6 cm (SLS)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
09.11.2021 - 11:07
- Dosažená cena: **
EUR 4.662,-
EUR 3.500,- do EUR 5.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Arnulf Rainer *
(Baden bei Wien 1929 geb.)
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 09.11.2021 - 11:07 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.10. - 09.11.2021 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.800,- do EUR 4.500,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,-