Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 38 -

Günter Brus *

(Ardning, Steiermark, 1938 geb.)
Gruss aus Berlin, handsigniert: Brus, datiert: (19)78, rückseitig gestempelt: Edition Hundertmark/Kol. Kleeblatt, Blumenweg 12/D-1000 Berlin 42, aus einer Auflage von 25 Exemplaren, Siebdruck in Farbe, Darstellungsgröße ca. 16,3 x 22,8 cm, Blattgröße ca. 21 x 29,6 cm (SLS)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.11.2021 - 11:19

Dosažená cena: **
EUR 712,-
Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 800,-
Vyvolávací cena:

Günter Brus *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 09.11.2021 - 11:19
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2021

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH (Země dodání Rakousko)