Gottfried Helnwein *
(Wien 1948 geb.)
Marilyn Monroe, 1992, handsigniert: G. Helnwein, nummeriert: 109/450, Lithographie in Farbe auf festem Velin, blattgroßer Druck ca. 76,5 x 59,7 cm, schmaler Lichtrand (SLS)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
09.11.2021 - 11:26
- Dosažená cena: **
EUR 2.816,-
EUR 1.500,- do EUR 1.800,-
- Vyvolávací cena:
Gottfried Helnwein *
(Wien 1948 geb.)
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 09.11.2021 - 11:26 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.10. - 09.11.2021 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-