Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 60 -

Mel Ramos

(Sacramento 1935-2018 Oakland/Kalifornien)
Sandy Soup, aus der Reihe: Campbell's Soup Blondes, handsigniert: Mel Ramos, nummeriert: 315/450, 2016, Offset-Lithographie in Farbe auf festem Papier, blattgroßer Druck ca. 30 x 22,5 cm, herausgegeben von: LEVY Galerie, Hamburg, gedruckt von Herber Verlag, Bielefeld/Berlin, WVZ Hilger OL 5-16 (SLS)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.11.2021 - 11:32

Dosažená cena: **
EUR 1.813,-
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.600,-
Vyvolávací cena:

Mel Ramos

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 09.11.2021 - 11:32
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2021

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH (Země dodání Rakousko)