Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 65

Hans Staudacher *

(St. Urban 1923-2021 Wien)
Kreuz, handsigniert: H. Staudacher, datiert: (19)52, Mischtechnik aus Kaltnadelradierung und Carborundum mit Material- und Schablonendruck auf festem Velin, Blattgröße ca. 53 x 37,5 cm (SLS)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.11.2021 - 11:32

Dosažená cena: **
EUR 2.304,-
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Hans Staudacher *

(St. Urban 1923-2021 Wien)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 09.11.2021 - 11:32
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2021