Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 67 -

Salvador Dali *

(Figueras 1904-1989)
Bicéphale (Doppelköpfig), handsigniert: Dali, nummeriert: 90/95, zusätzlich Prägesignatur: Dali, aus der Reihe: Les Amours de Cassandre (Liebesgedichte), 1968, Radierung mit Kaldnadel, teils handkoloriert (aquarelliert)
sowie mit Goldstaub auf Japanpapier, Druckplattengröße ca. 34,5 x 24,5, Passepartout, verglast, gerahmt, WVZ Michler-Löpsinger 255 (SLS)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.11.2021 - 11:33

Dosažená cena: **
EUR 1.554,-
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.400,-
Vyvolávací cena:

Salvador Dali *

(Figueras 1904-1989)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 09.11.2021 - 11:33
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2021

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH (Země dodání Rakousko)