Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 71 -

Pablo Picasso *

(Malaga 1881-1973 Mougins)
La Danse du Berger (Tanz der Hirten), im Stein signiert und datiert: Picasso 17. II. (19)59., Lithographie auf festem Velin von Arches, nach einer Tuschezeichnung, Blattgröße ca. 56 x 38 cm, Passepartout-Ausschnitt ca. 54,8 x 37,3 cm, herausgegeben von Combat Pour La Paix/Copyrigt S. P. A. D. E. M. Paris (Prägestempel), verglast, gerahmt, WVZ Zervos XIX 81 (Tuschezeichnung)
(SLS)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.11.2021 - 11:45

Dosažená cena: **
EUR 4.662,-
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Pablo Picasso *

(Malaga 1881-1973 Mougins)
(SLS)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 09.11.2021 - 11:45
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2021

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH (Země dodání Rakousko)