Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 78

Norbertine Bresslern-Roth *

(Graz 1891-1978)
Hl. Dreikönige, handsigniert: Bresslern-Roth., betitelt, bezeichnet: Handdruck, Linolschnitt in Farbe, Druckstockgröße ca. 21,4 x 21,9 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (SLS)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.11.2021 - 11:39

Dosažená cena: **
EUR 832,-
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Norbertine Bresslern-Roth *

(Graz 1891-1978)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 09.11.2021 - 11:39
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2021