Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 103

Gottfried Mairwöger *

(Tragwein/OÖ 1951-2003 Wien)
Ohne Titel, signiert: G. Mairwöger, datiert: (19)89, Aquarell auf Papier, kaschiert unter Passepartout, Ausschnitt ca. 59,8 x 89 cm (SLS)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.11.2021 - 11:50

Dosažená cena: **
EUR 1.408,-
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:

Gottfried Mairwöger *

(Tragwein/OÖ 1951-2003 Wien)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 09.11.2021 - 11:50
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2021