Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 118

Christian Ludwig Attersee *

(Preßburg 1940 geb.)
Nachttau, signiert: Attersee, datiert: (19)92, betitelt, Mischtechnik aus Acryl, Lack und Kohle auf festem Papier, Blattgröße, ca. 31 x 21,8 cm, freigestellt, verglast, gerahmt (SLS)

Provenienz:
Oberösterreichische Privatsammlung

Verzeichnet in:

P. Gorsen, Attersee. Werkverzeichnis 1963-1994, Salzburg 1994, S. 305, WVZ 3715.

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.11.2021 - 11:58

Dosažená cena: **
EUR 3.840,-
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Christian Ludwig Attersee *

(Preßburg 1940 geb.)

Provenienz:

Verzeichnet in:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 09.11.2021 - 11:58
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2021