Lukas Johannes Aigner *
(Linz 1974 geb.)
In Träumen gefangen, signiert: J. L. Aigner, datiert: 2018, Graphitstift auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 38,5 x 48,8 cm, verglast, gerahmt (SLS)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
09.11.2021 - 12:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.216,-
EUR 800,- do EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
Lukas Johannes Aigner *
(Linz 1974 geb.)
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 09.11.2021 - 12:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.10. - 09.11.2021 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 6.000,- do EUR 8.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 3.500,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 3.500,-