Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 125

Bogdan Pilatowicz *

(Warschau 1957 geb., tätig in Linz)
I am still standing!, signiert: Pilatowicz, rückseitig signiert: Pilatowicz, datiert: 2008, betitelt, Acryl auf Leinwand, ca. 100 x 70 cm, gerahmt (SLS)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.11.2021 - 12:01

Dosažená cena: **
EUR 1.216,-
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Bogdan Pilatowicz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 09.11.2021 - 12:01
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2021