Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 126

Bogdan Pilatowicz *

(Warschau 1957 geb., tätig in Linz)
5 Grammes of Poetry, signiert: Bogdan Pilatowicz, rückseitig signiert: Bogdan Pilatowicz, datiert: 2021, betitelt, Öl auf Leinwand, ca. 90 x 110 cm, gerahmt (SLS)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.11.2021 - 12:12

Dosažená cena: **
EUR 2.560,-
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Bogdan Pilatowicz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 09.11.2021 - 12:12
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2021