Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 130 -

Thomasz (Thomas) Metlewicz *

(Warschau 1950 geb., lebt und arbeitet in Wien)
Marillenblüte in Rosatz in der Wachau, monogrammiert (ligiert): T M, datiert: (19)91., betitelt: Rosatz, Pastellkreide auf rauhem Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 33,5 x 47 cm, verglast, gerahmt (SLS)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.11.2021 - 12:04

Dosažená cena: **
EUR 777,-
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.400,-
Vyvolávací cena:

Thomasz (Thomas) Metlewicz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 09.11.2021 - 12:04
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2021

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH (Země dodání Rakousko)