Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 134

Albrecht Dunzendorfer *

(Oberneukirchen 1907-1980 Hellmonsödt)
Sonnenaufgang im winterlichen Mühlviertel, signiert: A. Dunz, rückseitig signiert: Albr. Dunzendorfer, datiert: 1973, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 50 x 65 cm, gerahmt (SLS)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.11.2021 - 12:06

Dosažená cena: **
EUR 3.072,-
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,-
Vyvolávací cena:

Albrecht Dunzendorfer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 09.11.2021 - 12:06
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2021