Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 154 -

Kurt Moldovan *

(Wien 1918-1977)
Nach dem Heurigen, aus der Serie mit Ansichten von Wien und Salzburg, signiert: Moldovan, datiert: (19)66, Tusche auf Papier von Ingres, ca. 59,5 x 37,5 cm, etwas gebräunt (SLS)

Provenienz:
Kunstsammlung Brau Union Österreich

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.11.2021 - 12:20

Dosažená cena: **
EUR 648,-
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Kurt Moldovan *

(Wien 1918-1977)

Provenienz:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 09.11.2021 - 12:20
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2021

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH (Země dodání Rakousko)